دهکده ایران انتشار برنامه اخبار اقتصادی و بازرگانی

دهکده: ایران انتشار برنامه اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یکی بگوید بالاخره هدایتی چه نقشی در پرسپولیس دارد؟

حسین هدایتی و پرسپولیس حکایت عجیبی دارند. از هنگامی که در دولت پاکدستان این مولتی میلیاردر که از اعضای ستادی یکی از ارگان های نظامی در دهه 60 بوده ، به ورزش نزد

یکی بگوید بالاخره هدایتی چه نقشی در پرسپولیس دارد؟

یکی بگوید بالاخره هدایتی چه نقشی در پرسپولیس دارد؟

عبارات مهم : پرسپولیس

حسین هدایتی دوباره هر روز زیاد به پرسپولیس نزدیک می شود.

حسین هدایتی و پرسپولیس حکایت عجیبی دارند. از هنگامی که در دولت پاکدستان این مولتی میلیاردر که از اعضای ستادی یکی از ارگان های نظامی در دهه 60 بوده ، به ورزش نزدیک شد ، تا امروز ، هر بار او است و نیست. مدام راجع به اش حرف هایی زده می شود که هیچ یک موثق نیستند. یک روز می شود عابربانک و عضو هیات مدیره و فردایش می گویند اهلیت ندارد.

یکی بگوید بالاخره هدایتی چه نقشی در پرسپولیس دارد؟

یکی هم هیچ وقت صحیح و درست نمی گوید او چه کاره هست. دوست و اهل است یا اهلیت ندارد. مدام می گوید کنار پرسپولیس است و پول می دهد و می خواهد در هیات مدیره باشد ولی هر بار بعد مدتی بعد زده می شود. از زمانی که سعیدلو یک بار به او جلوی خبرنگاران گفت:شما اگر می خواهی تیمداری کنی به استیل آذین خودت برسی واجبتر است » تا امروز مدام هی او می رود و می آید و مشخص هم نیست چه می کند. سال قبل در دوران طاهری ، در حالی که رسما محمود گودرزی وزیر وقت ورزش گفته بود علاقه ای ندارد این فرد نزدیک پرسپولیس باشد ، خیلی به تیم نزدیک بود. با همه ستاره های تیم تصویر می گرفت و طوری برخورد می کرد که انگار همه تیم را خودش دارد می خرد. اوست که پول می دهد. اوست که تیم می چیند. در عمل ولی طاهری و دوستان بعد از فصل نقل و انتقالات گفتند هدایتی اصلا نقشی در پرسپولیس نداشته است و فقط 4 میلیاردی را به عنوان اسپانسر به تیم داده هست. ولی گفته می شد او به طارمی ، امیری ، بیرانوند ، سید جلال و خیلی های دیگر جهت قراردادهای ارزش پول داده هست. مورد طارمی که بعد از محرومیت این بازیکن رسما علنی شد و خبرش پیچید. هدایتی مصاحبه ای تصویری کرده بود و جنجالی بزرگ در این باره به راه انداخت.

او که از زمستان سال قبل و ماجراهای مالی دچار محدودیت های شد و مدتی گفتند نیست و از نظر قضایی نمی تواند باشد! بعد از چند ماه ناپدید بودن ، دوبار برگشت. رابطه اش ولی با طاهری تاریک بود و خیلی به پرسپولیس نمی توانست نزدیک شود. بعد از مسئله مربوط به طارمی هم این شکاف زیاد شد ولی شل شدن جای پای طاهری او باز قوت گرفت. با بازیکنان شام خورد. دوباره در اینستاگرامش هی از پرسپولیس نوشت باز بازیکنانی که انگار سوراخ دعا را یاد گرفته بودند در وصفش نوشتند.

حسین هدایتی و پرسپولیس حکایت عجیبی دارند. از هنگامی که در دولت پاکدستان این مولتی میلیاردر که از اعضای ستادی یکی از ارگان های نظامی در دهه 60 بوده ، به ورزش نزد

آخرین نفری که به دیدنش رفته برانکو بوده و آقای عابربانک گفته خیال تان راحت او پرسپولیسی می ماند. این یعنی باز حتما حاتم طایی قرمزها ولخرجی کرده هست. ولی به چه عنوانی و چرایش باز معلوم نیست. روزگاری امیر خادم معاون وزیر ورزش در امور پرسپولیس و استقلال می گفت هدایتی سالی 3 میلیارد خرج پرسپولیس می کند و سی میلیارد از کنارش جهت خود تبلیغ دارد ، ولی هیچ گاه این حرف هم درست به نقد کشیده نشد تا مشخص شود درست است یا نه .

با این وجود دوباره هدایتی سر راه پرسپولیس سبز شده است هست. باز خیلی در کنار تیم دیده می شود بی آنکه یکی بگوید آیا او اهلیت پیدا کرده است یا نه؟ متاسفانه سئوال های بی جواب در فوتبال مان کم نیستند. به عنوان نمونه همین الان کسی نمی داند مدیر و مالک نفت چقدر اهلیت دارد؟

حتی مسئولان قضایی که سال قبل خیلی در لفافه راجع به پرسشها مالی یک مدیر و سرمایه دار فوتبالی حرف زده بودند ، دیگر نظری قطعی نداده اند آن مدیر آیا پرونده اش بسته شده است است؟ مشکلی نداشته؟ داشته یا هر چیز دیگری ! آیا او می تواند کنار فوتبال باشد یا نه؟ البته آنها اسمی از کسی نیاورده بودند و آن مدیر سرمایه دار فوتبالی هم احتمالا مشخص نیست که چه کسی بوده است!

یکی بگوید بالاخره هدایتی چه نقشی در پرسپولیس دارد؟

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs